قوانین فروش محصول در همیار تم

یک محصول حرفه ای تولید کنید آن را یک بار در همیار تم منتشر کنید و درآمد همیشگی را از فروش محصول خود داشته باشید . چند نکته درمورد اینکه فروش مداوم داشته باشید : توضیحات دقیق و جذاب بنویسید ، از تصاویر عالی استفاده کنید ، به دیدگاه های کاربران به بهترین نحو جواب دهید و پشتیبانی به مشتریان را فراموش نکنید و همچنین مداوم محصول را بروز رسانی کنید . با آرزوی فروش بالا و موفقیت روز افزون شما .
با تشکر فراوان از شما که همیار تم را برای ارائه محصولات خود انتخاب کرده اید ما این امید را به شما میدهیم که از طریق فروش محصولات خود در همیار تم شما به زودی درآمد بالایی خواهید داشت پس تبریک به شما که این تصمیم را گرفته اید . به ما اعتماد کنید و محصولات خود را آپلود کنید همیار تم شما را به درآمد میرساند .

قواین فروش محصول در همیار تم به شرح زیر هستند :
1. همیار تم فقط محصولاتی را میپذیرد که یا فروشنده آن را تولید کرده باشد و یا آن را به صورت قانونی دریافت و فارسی سازی کرده باشد و محصولاتی که از دیگر سازندگان و به صورت نال شده ( کپی شده ) در همیار تم آپلود میشوند به هیچ وجه تایید و منتشر نمیشوند .
2. سهم فروشنده از فروش هر محصول 80% است و 20% به عنوان سهم مشارکت در فروش همیار تم کسر میشود . سهم مشارکت تغییر نمیکند و نیازی نیست که فروشنده انحصاری همیار تم باشد و فروشنده میتواند به غیر از همیار تم در بقیه ی سایت ها هم فروشندگی کند فقط در صورتی سهم مشارکت تغییر میکند که ثابت شود محصول در جایی با قیمت کمتر منتشر شده است که در صورت اثبات این مورد توسط همیار تم 20% از سهم فروشنده کسر مییشود که در این صورت سهم فروشنده 60% خواهد بود و فروشنده حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت .
3. همیار تم همواره سعی دارد که به حقوق خریدار احترام بگزارد به همین دلیل فروشندگان موظف هستند که محصولی بدون عیب را در همیار تم منتشر کنند که در صورت تقص این مورد و گزارشی از ناقص بودن یک محصول و رفع نشدن توسط فروشنده دریافت شود بنا به جبران خسارت خریدار محصول توقف فروش شده و موجودی حساب فروشنده بلوکه میشود و حق هرگونه اعتراض از فروشنده سلب میشود .
4. تسویه حساب با فروشندگان هفته ای 1 بار و در رو یک شنبه صورت میگیرد و لازمه تسویه حساب هم این است که تا یک روز قبل از روز تسویه حساب مهلت ثبت درخواست دارید و درخواست هایی که در روز یک شنبه صورت میگیرد در هقته ی بعد رسیدگی و انجام میشود.
5. ایجاد پیش نمایش برای محصولات خود میتواند فروش و حس اعتماد را در خریداران افزایش دهد پس فروشندگان ملزم به ایجاد پیش نمایش برای محصولات خود هستند .
6. در پیش نمایش محصولات نباید هیچ گونه تبلیغی به سایت دیگر و یا موضوعی مخالف با شئونات اسلامی و همچنین ضد قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد و محصولاتی که در پیش نمایش آن ها موارد فوق دیده شود بدون اطلاع قبلی حذق میشوند .
7. بسته ی اصلی محصول باید طبق استاندارد های طراحی همیار تم ایجاد و آپلود شوند پس توصیه میشود حتما صفحه ی طراحی استاندارد را مشاهده فرمائید .
قوانین همیار تم در همین جا خاتمه میابد و در صورت ایجاد و تایید قانون جدید در مجموعه همیار تم آن را در این صفحه به اطلاع شما میرسانیم پس به صورت مداوم به صفحه ی قوانین همیار تم سر بزنید .